Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co se událo, či co se chystá:


1.11.2007 - spuštěn Roccův E-Ekoutek na doméně csvlcak.cz , kam byl kompletně (téměř Smiley) přesunut obsah těchto stránek. Zde již nebude aktualizováno !!!!!!!!!!!!!

Na nových stránkách je zachována možnost přidávání komentářů neregistrovaným uživatelům. Do fóra na stránkách mohou přispět pouze registrovaní, číst některá témata fóra také pouze registrovaní. Registrovaní uživatelé mohou přidat odkaz, článek či událost do kalendáře (vše podléhá Roccovu schválení Smiley samozřejmě). Pokud bude zájem, je možno přidat i inzerát.... A jakýkoliv nápad je vítán !


23.10.2007 - asi je na čase vyhodnotit anketu - Kolika let se dožívá ČSV ?  -  většina lidí (57%) si myslí, že 12-13 let. Já si myslím, že je to o rok méně. Myslím, že dnes narozené ČSV má velmi malou šanci dožít se 13 let.....z různých, především civilizačních, důvodů.
Ohledně snížení či stagnace průměrného věku si jsem celkem jistá - většina lidí si (56 %), stejně jako já myslí, že se věk ČSV snížil.
Seriózní data ovšem nejsou k dispozici.

14.10.2007 - Nedalo mi to, a navzdory varování Vševědoucího Googlu jsem vlezla na stránky KCHČSV (mám dobrej antivir a program proti Spywaru, proti polským šmírákům) .

Blbost stále bujně  kvete (navzdory mrazu)  v KCHČSV - výsledky moravské bonitace opět nezklamaly - neznat většinu zvířat.Smiley.....tak tomu stejně nevěřím. Když bonitační komise neumí číst, tak je to opravdu smutné (podrobnosti budou až po české bonitaci) . Og u čuby, která Og opravdu není je opět funny. Soudruh předseda je soudruh předseda nebo čuba po týdnu od výstavy (kde jsem ji viděla se "předvést") radikálně změnila povahu - ať žije lobotomie.

 


12.10.2007 - tak už to ví i Google  !!!!! Smiley

 

Obrazek

větší obrázek se Vám otevře po zadání této adresy  http://lrocco.webpark.cz/google.jpg  (estranky zakázaly linkování obrázků z cizích serverů Smiley)

9.10.2007 - tyto stránky existují zhruba rok v této podobě. Našly si stálý okruh čtenářů, který se nadále rozšiřuje Smiley. To je jeden z důvodů, proč dnes započal přesun na jiný server a redakční systém. Až se vychytá většina "much a mušek", bude provedeno "oficiální" přelinkování. Alle termín je zatím v nedohlednu Smiley.

5.10.2007 - v sobotu je MVP v Českých Budějovicích. Posuzovat bude pan Vondrouš Smiley. Přihlášeno je na Budějice dost ČSV - 14 ks. PSI - třída mladých - 6x !!!, šampiónů 1x .FENY mladých 2x, mezitřída - 2x, otevřená 3x. Další funny výstava - BOBa dostana na 95% žampión. Ale ještě větší legračka bude v Jevišovicích, kde se opět sjedou R1 typy na bonitaci Smiley.....

- dalo mi to zabrat, ale fotky z Jevišovic najdete už ve fotogalerii ...
Snad jsou všichni identifikováni správně (většina 100%, u některých mám lehké pochybnosti Smiley).

1.10.2007 - DODATEK - tak pozoruji, že výsledky z Jevišovic zajímají dost lidí. Jelikož ještě nejsou zveřejněny, tak pro zvědavé dodávám:
Nejlepší dorost - Crying Wolf Wickey (Ali Reolup - Crying Wolf Rubin)
Nejlepší mladý - Bonnie z Kopáčkova dvora (Fas Lupus Bohemia Genao - Dizzy Chlumecké podzámčí)
Nejlepší fena - Ceza z Kamenaček ( Kairo od Úhoště - Heňa Kysucká hviezda)
Nejlepší pes, BOB - Aron z Aljašky (Hero od Úhoště - Arra od Rajské chvojky)
Nejlepší veterán - Ajga Reolup (Amur z Ďáblova kaňonu - Bety Zepeř)
Nejlepší pár - Jolly z Molu Es - Eligo z Peronówki
Nejlepší chovatelská skupina - z Peronówki

pozn. výstavky se zúčastnilo i jedno štěně a pokud dostal známku velmi nadějnou Smiley, tak Nejlepším štěnětem byl Argo z Horní paseky (Ohnivák z Molu Es - Adéla Zelený paprsek)

1.10.2007 - výlet do Jevišovic byl opravdu zajímavý a zábavný (podrobnosti budou v článku, na který se řada lidí "těší" Smiley). Přebor byl prý spíše tragikomedie (vyhrál konečně Venca s Irou - takže snad už bábu nechá na pokoji), "beseda" spočívala v pojídání chlebíčků a pití slivovice a výstavka ? Vyhrál, dle mne také nejlepší Aron z Aljašky (Hero od Úhoště - Arra od Rajské chvojky). Účast na výstavě byla nejvyšší v historii ( v rámci ČR), velmi dobré a dobré známky lítaly (a je to dobře), takže pro velkou část lidí to byla první a poslední výstava Smiley. Až se proberu cca 250 fotkama, tak budou i obrázky.

Obrazek

Obrazek
Aron z Aljašky - Nejlepší pes, BOB28.9.2007 - výlet na "mistrovství" ČSV do Jevišovic jsme kvůli počasí "odpískali". Na výstavku se podívat pojedu - ono, upřímně řečeno, na Přeboru těžko bude něco překvapivého....BTW zdrojem dobré zábavy jsou opět stránky KCHČSV - Smiley. Sedmiletý pes narozený v roce 2002 je opravdu unikát.Smiley. Buď neumí počítat RR nebo čekatelka CHK - každopádně úžasná vizitka.Smiley

24.9. 2007 - do galerie jsem přidala nové a staronové Smiley fotky Roccouše
. Těch starších mám ještě nějakou zásobu, tak se jima snad nějak "prohrabu".

8.9.2007 - dle informátorů Smiley nejdůležitější výsledky NVP Brno - UNKAS Z MOLU ES - CAC, Národní vítěz BOB, GREJS OD BULIŽNÍKU - CAC, Národní vítězka, BLADE Z MALÉHO RÁJE - CAJC, AMOR SOKOLÍ OKO - CAC, UNY TOSSA Z MOLU ES - CAC, TRIXIE Z MOLU ES - CAC,
Zase samý "Moláci" jestli to nebude tím, že jsou prostě nejlepší  Smiley. Rocco gratuluje i "nemolákům".

3.9.2007
- na NVP do Brna, která se koná 8.-9.9. je přihlášeno 15 ČSV. V italském Serramazzoni (kde bude bonitace a výstava) bude účast počítám tak 5x větší . Posuzovat v Brně bude (pro změnu Smiley) Leoš Jančík. Rozpis dle tříd PSI - mladých 4,  mezitřída 2, otevřená 1 - FENY - dorost 1, mladých 2, mezitřída 3, otevřená 1, vítězů 1.

28.7.2007 - dlouho nebyla anketka Smiley, tak hned dvě úzce spolu související. Jsem opravdu zvědavá na výsledek ......i když neprůkazný, ale ....a to si nechám pro sebe Smiley

27.8.2007 - o víkendu proběhne MVP Mladá Boleslav. Přihlášeno je 18 ČSV, posuzuje Leoš Jančík. Rozpis tříd: Psi - 1x dorost,  2x mladý, 2x mezitřída, 2x otevřená, 1x pracovní. Feny -  5x mladé, 1x mezitřída, 3x otevřená, 1 x veterán.

24.8.2007 - chaos vládne v KCHČSV Smiley nejen lživé údaje v inzerátech Smiley, ale opět změna data konání české bonitace na původní datum tj. 14.10. - neděle !!!! To jsem zvědavá, kdy tedy ta bonitace bude skutečně Smiley.

14.8.2007
- po dohadech, kdy je podzimní svod a bonitace jsem navštívila kalendář akcí na oficiálních stránkách KCHČSV (btw stále je v angličtině Smiley) a zjistila jsem, že termín byl o týden posunut než bylo avizováno....Bonitace konaná v neděli asi taky není zrovna dobrý nápad......

6.8.2007 - výsledky Klubové výstavy najdete zde a fotografie postupně zde.

4.8.2007  - výstavy v Lázních Bělohrad přejí překvapivým výsledkům. Vítězem Klubové výstavy se stal Qeron z Molu Es (Klubový vítěz KCHČSV 2007, BOB). Klubovou vítězkou se stala Myla Crying Wolf.

Obrazek
Qeron z Molu Es
(Doran z Ponického dvora - Go-Go z Molu Es)
a
Myla Crying Wolf
(Hero z Rofa - Moňa z Krotkovského dvora)


Výlet osazenstva LVT v Jetřichovicích se opravdu vydařil, neboť si odváželi zpět do Jetřichovic oba klubové vítěze, Nejlepší dorost, Nejlepšího veterána a pohár pro Nejlepší chovatelskou skupinu !!!!!!
Fotografie výhledově a článek si také nemůžu odpustit Smiley

30.7.2007 - tuto sobotu proběhne v Lázních Bělohrad opravdová Klubová výstava (vítěz bude skutečně Klubový vítěz....). Přihlášeno je standardně cca 50 ČSV. Posuzovat bude Ing.Leoš Jančík. Jsem zvědavá, co se nám předvede za výqět Smiley. Konkurence bude, doufám, v každé třídě, takže snad nehrozí automatické CACíky .........Účast tradičně mezinárodní Smiley.

20.7.2007 - do galerky je přidáno pár fotek z MVP Praha 2004

16.7.2007
- v sobotu se koná "národka" v Mladé Boleslavi. Přihlášeno je 19 vlčáků, posuzovat má paní Ubrová. Rozpis tříd je následující - psi: dorost 2, mladých 1, mezitřída 1,otevřená 4, vítězů 2. Feny: dorost 1, mladých 3, mezitřída 1, otevřená 2, vítězů 2. Naštěstí nehlásí takové vedro jako vloni a ČSV jdou až jako poslední v kruhu.....

19.6.2007 - o víkendu se v Brně koná veletrh Propet a k několika přidruženým akcím patří i Mezinárodní výstava psů. Na Brno je přihlášen slušný počet ČSV.
Posuzovat bude Vladimír Mojžíš. Rozpis tříd - psi - dorost 2, mladých 1, otevřená 2, pracovní 1, šampiónů 1. Feny - dorost 2, mladých 2, mezitřída 3, otevřená 4.

17.6.2007 - zítra je oficiální Smiley první uzávěrka přihlášek na klubovku do Lázní Bělohrad.

14.6.2007 - změna anketní otázky. Počasí, které venku panuje mne inspirovalo Smiley. Jinak v předešlé anketě hlasovalo 15 lidí a kupodivu 14 (93%) otevřená a kudrnatá srst u ČSV vadí. Jednomu hlasujícímu je to jedno.

12.6.2007 - v sobotu jsem celkem náhodou Smiley byla v Mladé Boleslavi, kde probíhala Klubová výstava Klubu chovatelů málopočetných plemen. Úžasné vedro.... Fotit se mi moc nechtělo, ale přesto pár obrázků je k vidění tady.

11.6.2007 - zítra je první uzávěrka na NVP Mladá Boleslav

3.6.2007 - v pátek se koná Evropská výstava psů v chorvatském Záhřehu. Je přihlášeno slušných 41 ČSV (20 psů a 21 fen), posuzovat bude slovenský rozhodčí Štefan Štefík.....
25.5.2007 - včera Rocco (asi v rámci své odtučňovací kůry) povečeřel super granule značky Lanirat Smiley.....takže návštěva Horoměřic a papáme K......,ale zdá se to být OK.....

13.5.2007 - v sobotu 19.5. je na MVP do Litoměřic přihlášeno pouze 12 ČSV Smiley. 6 psů (1 mladý, 3 otevřená, 1 šampión, 1 veterán) a 6 fen (1 mladých, 4 otevřená, 1 pracovní). Posuzovat bude pan doktor Dostál.

10.5.2007
- 12.5. je druhá uzávěrka na výstavu do Brna

6.5.2007 - na sobotní výstavě v Litoměřicích bylo hezky a vyhrál můj favorit Smiley. Titul Nejlepší pes, CAC, BOB získal Drak Lupus Bohemia Genao
Nejlepší fena, CAC
Bellis Stín vlka
Kompletní výsledky se mi nechtějí psát, ale výstava byla posouzena dobře, VD se nešetřilo a až na jednu dvě výjimky jsem pořadí viděla stejně Smiley

 

 

2.5.2007 - v sobotu se koná "klubovka-neklubovka". Přihlášeno je cca 50 zvířat, takže to stojí za vidění.

 

29.4.2007 - výsledky včerejší MVP Praha (reportáž a foto předpokládám zítra Smiley)
psi:
štěňata :        Veron z Molu Es - velmi nadějný
mezitřída:      Uno z Molu Es - výborný 1, CAC
                      Quin z Litavské kotliny - výborný 2
otevřená:       Bart z Věrné smečky - výborný 2, r.CAC
                      Timber Wolf Arimminum - výborný 1, CAC
                     Queron z Molu Es - nezúčastnil se
šampiónů:     Dat Šedý chlup - výborný 1, CAC, CACIB
                     Gert z Vlčí chaloupky - výborný 2, r.CAC, r.CACIB
veteránů:      Clif od Buližníku - nezúčastnil se
                     Agar Reolup - výborný 1
feny:
štěňat:          Birky z Kopáčkova dvora - velmi nadějná
mladých:      Cavern z Věrné smečky - výborná 1, CAJC
mezitřída:     Belit Wilk z Polskiego dworu - nezúčastnila se
                     Uny Tossa z Molu Es - výborná 1, CAC, CACIB, BOB, BIG V.
otevřená:     Gejša z Vlčí chaloupky - výborná
                    Upstream Arimminum - výborná 1, CAC
                    Belissa z Věrné smečky - výborná 2, r.CAC
                    Grejs od Buližníku - výborná 4
                    Esta Kanýčo - nezúčastnila se
                    Sněhurka z Molu Es - výborná
                    Jasmína Eden severu - výborná 3
šampiónů:   Andromeda Arimminum - výborná 1, CAC, r.CACIB

Nejlepší chovatelská skupina soboty: českoslovenští vlčáci " z Molu Es" (Veron, Sněhurka, Uno, Uny Tossa)


23.4.2007 - v sobotu se bude konat MVP v Praze. Přihlášeno je 22 ČSV.  Posuzovat má Vondrouš, takže to bude loterie a budu jen doufat, že to nedá nějakému "žampiónu", aby jako nic nezkazil, protože jsou tam lepší zvířata v jiných třídách.....     

20.4.2007 - konečně zveřejněny výsledky svodu a bonitace. Nedokáži si odpustit poznámku ke kódům. Všechna zvířata (téměř) R1 Smiley, tak s tím nesouhlasím - je to slovenská móda všem zvířatům psát do kódu R1, i když se suchou konstitucí nemají nic společného.....Asi by neškodilo ujasnit si, co je normální konstituční typ pevný (požadovaný standardem), typ suchý (nepenalizovaný, ale též ne příliš žádoucí) a typ lymfatický. Ach, ty základy zootechniky......

13.4.2007
- na MVP v Českých Budějovicích je přihlášeno 16 ČSV. 7 psů (1 štěně, 2 mladí, 1 otevřená, 1 pracovní, 2 šampióni) a 9 fen (1 dorost, 3 mladé, 3 otevřená, 1 pracovní, 1 šampiónů). Posuzovat by měla paní Ubrová.

12.4.2007 - dnes je oficiálně poslední uzavírka přihlášek na "klubovku bez Klubového vítěze". Zvolená opět nešťastně neb na bonitaci 14.4. by se nějaké duše určitě daly ulovit (a nepochybuji, že tomu tak bude, byť mimo regule Smiley a mimo zápis Smiley, ale nic proti tomu nemám, ona neprozíravost výboru se musí občas obejít).

30.3.2007 - na NVP do Ostravy (14.4) jsou přihlášeni pouze 4 ČSV - psi. 2 ve třídě mladých, 1 v otevřené a 1 ve třídě vítězů. Posuzovat bude Ing. Jaroslav Matyáš.

29.3.2007 - tak kromě toho, že PARDUBICE Smiley jsou ve finále ELH se blíží II. uzávěrka na Evropskou výstavu do Zábřehu (31.3.)

20.3.2007
- vzhledem k tomu, že mnoho lidí bloudí při hledání místa konání čévéčkářských akcí, přidala jsem do kalendáře akcí odkazy na mapy.cz, kde jsou označena buď místa konání nebo důležité odbočky, od kterých už není možno zakufrovat. Vždy lituji lidi, kteří nemají internet a auto (ano, i tací existují a mají ČSV), některá místa jsou pro ně velice těžko dosažitelná a velice dobře utajená např. dobříšský cvičák Smiley...on i roudnický cvičák je dost daleko od nádraží (to blízko cvičáku není ono :0)) ), ale to je asi jediné mínus tohoto místa.

19.3.2007 - nová anketa ! Výsledky ankety Čím krmíte své ČSV nejčastěji mne nijak zvlášť nepřekvapily, jak už jsem zhodnotia ve fóru. 50% krmí kombinaci maso + granule; 31% pouze syrové maso a vnitřnosti; 13% syrové maso s přílohami; 6% pouze granule.

A vše nejlepší mým známým Pepíkům Smiley


18.3.2007 - proč se tu nic neděje ?
Ono se pořád něco děje. Jenže za poslední měsíc jsem byla lehce rozlítaná (trénink na duben Smiley), přišlo skoro léto, oschly nám meze, takže sedět u počítače nadmíru povinností je na okraji zájmu. V pozadí řešíme poněkud technické věci a zde se mi toho moc nového dělat nechce.....Nicméně tento týden si asi opět neodpustím ironický komentář zápisu ze stranické schůze KCHČSV, jenže to na 100% neslibuji, protože je play off hokeje Smiley....


8.3.2007 -
10.3. je II. uzávěrka na MVP v Budějovicích a zároveň i první uzávěrka  na MVP v Litoměřicích

 
27.2.2007 - v sobotu proběhla utajená schůze výboru KCHČSV v Roudnici. Zápis ještě není zveřejněn, ale očekávám opět nějaké funny výmysly. No, snad ho do příštího týdne zveřejní.

26.2.2007 - kdo plánuje výlet do Chorvatska na Evropskou výstavu psů, neměl by zapomenout na I. uzávěrku 28.2. viz. kalendář akcí

12.2.2007 - tento týden jsou termíny prvních uzávěrek přihlášek na NVP Ostrava a MVP Praha - viz. kalendář akcí

11.2.2007 - tak koukám, že výsledky z Brna opravdu nezklamaly Smiley

8.2.2007
- výsledky ankety "Můj pes je pro mne především..." hlasovalo 12 lidiček, pro 75% tj. 9 lidí je pes především kamarád, pro jednoho človíčka je sportovní náčiní, pro dalšího jedince žrout financí a jeden člobrda zvolil možnost jiné..... Smiley a tak tu máme anketku novou

- o víkendu se koná MVP v Brně. Je přihlášeno 21 ČSV. Překvapivě více psů než fen. Počty psů ve třídách - psi: dorost 1, mladých 5, mezitřída 1, otevřená 5, šampiónů 2; feny - mladých 1, mezitřída 1, otevřená 4, šampiónů 1. Posuzuje rozhodčí Němec Smiley, škoda, že to neuvidím, dobře bych se pobavila .....


6.2.2007 - ne opravdu jsme ještě neumřeli Smiley, alespoň prozatím. Život je otázkou priorit a ty jsou halt někde jinde, ale už brzo to tu (nebo snad jinde Smiley) trochu zase oživíme....

15.1.2007 - výsledky ankety Kde se chovají nejlepší ČSV? Hlasovalo 20 lidí Smiley - shodně po 4 hlasech dostala Itálie a ČR, Polsko nezklamalo Smiley a hrdě se dere vpřed se 3 hlasy, jiné státy obhajuje 1 hlas, pro garanta plemene SR nehlasoval překvapivě nikdo Smiley a 8 lidiček si myslí, že tato anketa byla pouze vtip. A já už vlastně ani nevím Smiley.....tak nová anketka.....

13.1.2007
- založena rubrika Reportáže, kam mám v plánu postupně doplnit starší akce

10.1.2007 - na výstavu do Olomouce je přihlášeno 12 ČSV - ČSV se vystavují v neděli 14.1.

4.1.2007 -
oficiální stránky KCHČSV propagují psy bez PP, máte-li potíže s udáním bezpapírových ČSV - inzerujte na stránkách Klubu chovatelů československého vlčáka Smiley
 3.1.2007 - stránky opět funkční
Smiley

2.1.2007
- stránky zablokovány administrátorem estranek.cz Smiley , celou storry vylíčím ve funny článku již brzy - na fórku již nyní ve zkrácené verzi Smiley

1.1.2007 - jak praví Jára "Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost"

31.12.2006 - přidána nová anketka

27.12.2006
-  tak jsem otestovala nové stránky KCHČSV (no, lepší než původní, leč opět bez diskuse Smiley) . A hned jsem chtěla vyzkoušet ony úžasné funkce a funguje to, přesně dle mých představ ! Přišlo mi toto : Váš odkaz byl administrátorem zamítnut, neboť materiály zveřejněné na odkazovaných www stránkách obsahují vulgární výrazy nebo výroky poškozující dobré jméno KCHČSV a jeho členů. Smiley .
Ano, pro pravdu se každý zlobí a administrátor stránek je jeden ze šmíráků, tak jaké to překvapení, že byl můj odkaz zamítnut. Ono dobré jméno KCHČSV je ale už dávno labutí písní, že ? Smiley

20.12.2006 - výsledky první anketky - po 14-ti dnech hlasování na otázku Vadí Vám, že na stránkách KCHČSV není možnost komentářů a diskuse ? máme tyto "průkazné" Smiley  výsledky: hlasovalo 27 lidí; 74 % (20) odpovědělo ANO; 22 % (6) NE; 4 % (1) JE MI TO JEDNO
Závěry nechť si každý udělá sám. Smiley

13.12.2006
- děkuji za hromadné hlasování do ankety, je vidět, že tyto stránky mnoho lidí podněcují k velice zajímavým akcím :0))) a z toho mám opravdu radost

11.12.2006 - přidán Kalendář akcí

9.12.2006 - dnes má Rocco šesté "narozeniny", ale jelikož je mu to naprosto jedno, žádné úchylné oslavy nepořádáme :0)))))

5.12.2006 -
pro malé oživení stránek byla přidána na úvodní stranu první anketka - měnit se bude určitě častěji než na stránkách KCHČSV

30.11.2006
- díky většímu množství příspěvků než jsem si kdy představovala :0) bylo založeno samostatné fórum E-E koutku, diskuse je tam možná naprosto o všem :0)))) - odkaz najdete v menu stránek

23.11.2006 - založen debatní kroužek :0))

21.11.2006 - fotoreportáž z výstavy v Praze najdete tady

18.11.2006 - MVP Praha - posuzoval M. Václavík, který kladl především důraz na pohyb a povahu zvířat. Celkem s posouzením souhlasím, což je co říci :0)))), jen res.CACIBa u psů bych viděla jinak. Zajímavé bylo rozhodování komu dát CACIB u fen. Pan rozhodčí sahal fenám na hlavu - Grejs to s nechutí vydržela, Jolly nejprve olízla rozhodčímu ruku, ten jí sáhl na hlavu, Jolly na něj štěkla a rázem měla res.CACIB :0)))) - zajímavé, ale Grejs měla rozhodně lepší kondici, takže dle mého názoru dostala CACIB zaslouženě.

Výsledky:
PSI
mladých: 
Eligo z Peronówki - výborný 1
Ux Utter z Molu Es - velmi dobrý 2
mezitřída:
Brave Odin z Věrné smečky - výborný 1 - CAC
otevřená:
Bart z Věrné smečky - výborný 1 - CAC, res.CACIB
Queron z Molu Es - výborný 3
Dat Šedý chlup - výborný 2
šampionů:
Kairo od Úhoště - výborný 1 - CAC, CACIB, BOB
Last Navarre Arimminum(IT) - výborný 2 - res.CAC
Balrog z Peronówki (PL) - výborný 3
FENY
mladých:
Cavern z Věrné smečky - výborná 1 - CAJC
mezitřída:
Bellisa z Věrné smečky - velmi dobrá 1
otevřená:
Beau Isabeau z Peronówki (IT) - velmi dobrá
Natali z Litavské Kotliny - velmi dobrá
Esta Kanýčo - výborná 2
Grejs od Buližníku - výborná 1 - CAC, CACIB
Aquila Wilk z Polskiego dworu - dobrá ?
šampionů:
Arimminum Andromeda(IT) - výborná 2
Jolly z Molu Es - výborná 1- CAC, res. CACIB

10.11.2006 Tak je po Světovce - BOBa obdržel slovenský pes (jaké to překvapení u SK rozhodčího :0) ) ISSAR KOLLÁROV DVOR (Milo Ruskov Dvor - Ada Kollárov dvor) majitelka Soňa Bognárová. Feny vyhrála Harmonia Eden Severu (Agar Reolup-Julie z Litavské kotliny), veterán Ajga Reolup, junioři Eury z Peronówki (PL) a A'Wasat (IT). V jakémsi přehledu potomstva fen se na 2. místě (mezi ostatními plemeny) umístila Jolly z Molu Es. Jinde se v soutěžích ČSV neumístili.
No, už se těším na dojmy zúčastněných.

29.10.2006 - Freeking a Fatima z Molu oslavili desáté narozeniny (King tradičně pečeným kuřátkem :0))) ) !!! Rocco gratuluje.

 

 

ObrazekObrazek


 

 


 

 

Obrazek
Drak Lupus Bohemia Genao
(Arek Malý Bysterec - Ešír Eden severu)
chov.: Jana Tomešková
maj.: René Prášil

 

Obrazek
Bellis Stín vlka
(Amor Gabčov dvor - Bonie Mrazivé ticho)
chov.: Jana Schubertová
maj.: David Seibt